Potlač tašiek na víno

Avatar
Taškahneď sk
12.03.2024

Tašky na víno alebo darčekové tašky s logom firmy sa skvele hodia na rôzne príležitosti ako sú obchodné stretnutia alebo firemné meetingy. Logo alebo iná firemná grafika podporí vašu značku. Potlač na tašku na víno môžeme realizovať sieťotlačou alebo na digitálnom stroji. Potlač tašiek možná od 100 kusov.

Digitálna tlač na tašky na víno

Najlacnejšia a najrýchlejšia potlač papierových tašiek. To je digitálna plnofarebná potlač. Digitálne potlačíme papierové tašky na víno podľa vášho návrhu. Už od 100 kusov. Rýchlo a lacno.

  • farebnosť tlače: CMYK
  • vhodné pre počet 100 – 5.000 ks
  • výhody: plnofarebná tlač vr. fotiek, tieňov a prechodov
  • jednoduchá príprava dát, tlačíme aj z JPG, PNG, PDF, EPS
  • tlačíme vodou riediteľnými farbami

Sieťotlač na tašky na víno

Sieťotlač je vhodnou potlačou na väčšinu tašiek z nášho e-shopu. Touto technológiou sme schopní tlačiť ako na kraftové tašky, luxusné laminované tašky, úzke vínové tašky. Sieťotlač používame na potlač menšieho množstva tašiek (do 1.000 kusov). Pomocou sieťotlače dokážeme vytlačiť naozaj kvalitnú ostrú potlač, a to aj v miestach blízkej sútlače farieb. Sieťotlač zvládne tlačiť 1 až 8 farieb, vrátane zlatej a striebornej, plnofarebne v CMYK.

  • farebnosť tlače: 1 až 6 farieb, vr. CMYK alebo CMYK s podtlačou bielou
  • vhodné pre počet 100 – 1.000 ks
  • výhody: jemné detaily, ostrá tlač, presná sútlač, vysoká krycia farba
  • tlačíme iba ekologickými vodnými farbami

Taška na víno s potlačou

Môžete si vybrať tašky na víno so šnúrkou alebo papierovou rukoväťou. Okrem toho ponúkame aj širokú škálu farieb - neutrálne aj živé, intenzívne. Pre ľudí, ktorí očakávajú najvyššiu kvalitu, sme pripravili laminovanú papierovú tašku na víno.

Zdieľajte článok

Súvisiaci

Obľúbené tašky na víno

Taška na víno patrí medzi najobľúbenejšie druhy papierových tašiek. V našej ponuke nájdete rôzne druhy tašiek, od strojových s krúteným uchom za bezkonkurenčné ceny, po najluxusnejšie tašky s bavlneným uchom a vystuženou vrchnou časťou aj dnom.

Cenová kalkulácia

Napíšte nám svoju predstavu a my Vás kontaktujeme

Naši produktoví špecialisti sa s Vami spoja a navrhnú optimálne riešenie pre Vaše požiadavky na tašky na víno alebo iný typ tašiek (papierové, luxusné darčekové, látkové / bavlnené). Na dopyt reagujeme rýchlo, cenovú kalkuláciu vám v pracovných dňoch odošleme obratom (PO-PIA 9:00-17:00).

vino-026b
Vlastná potlač:
  • Maximální velikost souborů překročena.
Odoslaním súhlasíte sa spracovaním osobných údajov.
Čo bude nasledovať po odoslaní formulára