Kontakty

Obchodné oddelenie

PRINTSTEP s.r.o. – TAŠKA HNEĎ.sk

Lermontovova 911/3
811 05 Bratislava – Staré Mesto
Slovenská republika

telefón: +421 220 861 380
e-mail: info@taskahned.sk
www.taskahned.sk

Pracovný čas:

Pondelok až piatok od 9:00 do 17:00

 

Sídlo spoločnosti

Fakturačná adresa:

PRINTSTEP s.r.o.
Jičínská 226/17
130 00 Praha 3
Česká republika
IČ: 27947807, DIČ: CZ27947807

Bankové spojenie pre Kč: 5075443001/5500
Bankovné spojenie pre EUR: CZ8820100000002300823761 SWIFT: FIOBCZPPXXX
Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri, vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 128622.

Sklady a doručovacia adresa

PRINTSTEP s.r.o.
Průmyslová 1472/11
102 00 Praha 15 – Hostivař
Česká republika

O nás

O nás a našej vízii

Sme e-shop, sme výroba, sme veľkoobchod, sme sklad. A všetko, čo robíme, sa točí okolo tašiek. Papierové či látkové, strojné či luxusné, s potlačou aj bez. To všetko je naša špecializácia. Našou víziou je nahradiť igelitové tašky tými papierovými, ktoré nielen lepšie vyzerajú, ale sú predovšetkým ekologické a znova recyklovateľné. Meníme svet k lepšiemu a podieľať sa na tom môžete spolu s nami aj vy.

Prečo sme sa zamilovali do papierových tašiek?

Všetko začalo vcelku nevinne v ofsetovej tlačiarni koncom 90. rokov. Odvtedy sme si všetci prešli rôznymi firmami a pozíciami av roku 2008 sa dostali k papierovým taškám a obalom, pri ktorých sme sa už rozhodli zostať. Každý člen nášho tímu si totiž uvedomoval, aký veľký problém igelitové tašky pre našu planétu predstavujú. Plast sa v prírode rozkladá až 400 rokov a tašky a vrecká z neho vyrobené dosiahli taký rozmach, že ich používame aj vo chvíľach, kedy je to zbytočné. Našou víziou teda bolo založiť firmu, ktorá sa bude zameriavať na papierové tašky. Tie sú totiž recyklovateľné a nezanechávajú za sebou takú veľkú ekologickú stopu ako plast. Rozhodli sme sa nahradiť igelitové tašky tými papierovými a umožniť túto zmenu aj iným.

Dnes vďaka svojej vízii realizujeme zákazky malé rádovo sto kusov, ale aj tie veľké rádovo desiatky až stotisíc. Spolu s našimi zákazníkmi prispievame k zmene k lepšiemu.

K svetu, kde papier nahradí plast.

Prečo prichádzame s dotovanými cenami?

Posledné roky sú ťažké pre spoločnosť a nás všetkých. Uzatváranie a obmedzovanie fungovania podnikov, nariadené vládou, boli pre mnohých z nás likvidačné. Následky vyčíňania koronaviru sa s nami potiahnu ešte nejaký čas. Chceme sa zapojiť k ďalším, čo pomáhajú s obnovovaním prevádzky týchto podnikov.

Za tie roky už vieme, ktoré druhy tašiek od nás odoberajú prevádzkovatelia, vaši kolegovia, z rôznych segmentov. My sme tieto tašky zobrali, zlacnili na dotačnú cenu a rozmiestnili do odborov na tomto webe. Pomôže vám to rýchlejšie sa zorientovať v ponuke tašiek.

Celý proces objednávania je teraz rýchlejší a lacnejší ako predtým, presvedčte sa sami.

E-shopy

Máte otázku?

Napíšte nám

Vážení klienti,

spoločnosť PRINTSTEP s.r.o. sa každým dňom snaží zvyšovať svoj štandard v poskytovaní svojich služieb. Svoju misiu na trhu berieme vážne a naše plány na fungovanie sú dlhodobé. Preto je a vždy bude našou prioritou maximálna spokojnosť všetkých našich klientov, pretože to ako jediné berieme za skutočne dôležité.

Sme pripravení byť nápomocní pri výbere vhodnej tašky pre segment Vášho podnikania.

Uvítam ako Vaše pripomienky, ktoré budem považovať za námety na zlepšenie, tak aj poďakovanie za spoluprácu ako dôvod na pochvalu. Môžem Vás uistiť, že každý podnet, ktorý z Vašej strany obdržím, vezmem veľmi vážne a pokúsim sa z neho vyvodiť ponaučenie pre naše ďalšie pôsobenie. Ďakujem za Vaše odkazy a záujem o naše produkty.

Peter Hruboš
zakladateľ TaškaHneď.sk | Taškynavína.sk

Rýchly dopyt

Napíšte nám svoju predstavu a my Vás kontaktujeme

Naši produktoví špecialisti sa s Vami spoja a navrhnú optimálne riešenie pre Vaše požiadavky na tašky na víno alebo iný typ tašiek (papierové, luxusné darčekové, látkové / bavlnené). Na dopyt reagujeme rýchlo, cenovú kalkuláciu vám v pracovných dňoch odošleme obratom (PO-PIA 9:00-17:00).

vino-026b
Vlastná potlač:
  • Maximální velikost souborů překročena.
Odoslaním súhlasíte sa spracovaním osobných údajov.
Čo bude nasledovať po odoslaní formulára