Tašky na vína

Rubrika blogu: Tašky na vína

Víno ako darček na privítanie? My hovoríme rozhodne áno. A pokiaľ bude odovzdané v našich taškách na víno, bude to dokonalé. Prečítajte si články o našich taškách na víno.

 • taskynavino-023b

  Potlač tašiek na víno

  Tašky na víno alebo darčekové tašky s logom firmy sa skvele hodia na rôzne príležitosti ako sú obchodné stretnutia alebo firemné meetingy. Logo alebo iná firemná grafika podporí vašu značku. Potlač na tašku na víno môžeme realizovať sieťotlačou alebo na digitálnom stroji. Potlač tašiek možná od 100 kusov.

 • taskynavina_572921557d

  Viac ako len obal: Vyberte tú správnu tašku na víno

  Plánujete prekvapiť niekoho špeciálnym vínom alebo destilátom? Nezabúdajte, že dojem z darčeka nie je len o jeho obsahu, ale aj o spôsobe, akým je prezentovaný. Správne vybraná darčeková taška na víno môže zásadne obohatiť celkový dojem, dodať darčeku na jedinečnosť a premeniť bežný okamih na nezabudnuteľný zážitok. Zvoľte tašku, ktorá nielenže skvele doplní vami vybrané víno, ale aj vyjadrí charakter a preferencie obdarovaného.

 • Taška na víno

  Darčeková taška s vínom nikdy nesklame

  Víno, to je darček, ktorý nikdy nesklame. Pre firmy sa stalo víno nielen symbolickým darčekom na vyjadrenie vďačnosti a uznania svojim partnerom, zamestnancom či zákazníkom, ale aj výnimočným nástrojom na budovanie vzťahov a obchodných spojení. A pokiaľ fľašu zabalíte do krásnej a elegantnej tašky na víno s logom vašej firmy, stáva sa dar viac než len lahodným nápojom.

 • vino-026b

  Farebné tašky na víno

  Taška na víno patrí medzi najobľúbenejšie druhy papierových tašiek. V našej ponuke nájdete rôzne druhy tašiek, od lacných kraftových až po luxusné prevedenie v drahšom variante. Okrem štandardnej bielej a hnedej (prírodnej) farby si môžete vybrať z celej škály farebných odtieňov tašiek.