Darčeková taška s vínom nikdy nesklame

Avatar
Taškahneď sk
03.10.2023

Víno, to je darček, ktorý nikdy nesklame. Pre firmy sa stalo víno nielen symbolickým darčekom na vyjadrenie vďačnosti a uznania svojim partnerom, zamestnancom či zákazníkom, ale aj výnimočným nástrojom na budovanie vzťahov a obchodných spojení. A pokiaľ fľašu zabalíte do krásnej a elegantnej tašky na víno s logom vašej firmy, stáva sa dar viac než len lahodným nápojom. Stáva sa symbolom kvality, starostlivosti a pozornosti, ktorú vaša firma venuje svojim obchodným partnerom a klientom.

Vyberajte zo širokého množstva tašiek na víno

Vyberať môžete zo širokej ponuky, ktorá vyhovie rozdielnym potrebám a vkusu. Od praktických strojných tašiek s krúteným uchom za bezkonkurenčné ceny, ktoré sú ideálne pre vinárov a obchodníkov s vínom, až po luxusné tašky s bavlneným uchom a vystuženou vrchnou časťou i dňom pre tých, ktorí hľadajú exkluzivitu.

Ste vinár alebo obchodník s vínom? Vyskúšajte tašku Mosela, ktorá je dostupná v hnedej alebo bielej farbe. S cenou od pouhých 0,196 EUR za kus je ideálna ako odnosná taška pre vašich zákazníkov. Navyše môžete vyberať z rôznych farieb, ktoré ju robia aj skvelým darčekom pre vašich klientov. 

Ak hľadáte reklamnú darčekovú tašku pre svojich klientov, skvelou voľbou je klasická biela luxusná taška Pálava s matným laminom. Táto taška ponúka dostatok priestoru na potlač a stane sa vynikajúcim nosičom vašej značky.

Tašky na víno s vlastnou potlačou

Vo svete konkurencie a marketingu je dôležité hľadať spôsoby, ako zaujať zákazníkov a zároveň propagovať svoju značku. Jednou z účinných stratégií sú tašky na víno s vlastnou potlačou. Taška na víno s vaším firemným logom sa stane príkladom vášho profesionálneho prístupu a pozornosti k detailom. Je to investícia, ktorá nielenže zvýši povedomie o vašej značke, ale tiež posilní vzťahy a zanechá dlhotrvajúci dojem.

Zdieľajte článok

Súvisiaci

Obľúbené tašky na víno

Taška na víno patrí medzi najobľúbenejšie druhy papierových tašiek. V našej ponuke nájdete rôzne druhy tašiek, od strojových s krúteným uchom za bezkonkurenčné ceny, po najluxusnejšie tašky s bavlneným uchom a vystuženou vrchnou časťou aj dnom.

Cenová kalkulácia

Napíšte nám svoju predstavu a my Vás kontaktujeme

Naši produktoví špecialisti sa s Vami spoja a navrhnú optimálne riešenie pre Vaše požiadavky na tašky na víno alebo iný typ tašiek (papierové, luxusné darčekové, látkové / bavlnené). Na dopyt reagujeme rýchlo, cenovú kalkuláciu vám v pracovných dňoch odošleme obratom (PO-PIA 9:00-17:00).

vino-026b
Vlastná potlač:
  • Maximální velikost souborů překročena.
Odoslaním súhlasíte sa spracovaním osobných údajov.
Čo bude nasledovať po odoslaní formulára